Į atlapus kibęs R. Berankis nusileido K. Nishikoriui

Sėkmingai žolės sezoną kvalifikacijoje pradėjęs Ričardas Berankis (ATP-84) antradienį pradėjo kovas pagrindiniame ATP 500 turnyre Halėje. Geriausias Lietuvos tenisininkas tik po permainingos kovos 3:6, 6:2, 2:6 nusileido titulų nestokojančiam Kei Nishikoriui (ATP-57), kuris dar 2014 metais rikiavosi ketvirtojoje ATP reitingo pozicijoje.

Mačo pradžioje savo padavimų serijas tiek lietuvis, tiek japonas servavo užtikrintai, o rezultatas buvo lygus 2:2. Penktajame geime Ričardui Berankiui nepavyko išvengti klaidų, o tuo pasinaudodamas Kei Nishikori laimėjo lietuvio padavimų seriją. Nė karto pirmajame sete neklydęs japonas devintajame geime dar kartą privertė lietuvį suklysti ir nesunkiai laimėjo pirmąjį setą 6:3.

Antrajame sete viskas apsivertė aukštyn kojomis. Lietuvis savo padavimais nepaliko jokių šansų japonui. Trečiajame geime Ričardui pavyko priversti japoną suklysti, o dar kartą savo padavimų seriją „sausai“ laimėjęs lietuvis išsiveržė į priekį 3:1. Lietuvis ir toliau atrodė užtikrintai bei penktajame geime dar kartą laimėjęs varžovo padavimus nesunkiai laimėjo antrąjį setą.

Lemiamą setą abu tenisininkai pradėjo užtikrintai ir nesunkiai laimėjo savo padavimų serijas.  Lemiamu geimu tapo šeštasis, kuriame lietuvis pralaimėjo savo padavimų seriją. Likusiame mače nė karto nebeklydęs japonas šventė pergalę.

Vien už patekimą į turnyrą lietuvis užsidirbo 40 ATP reitingo taškų ir kiek daugiau nei 14 tūkstančių eurų. Tuo tarpu Japonijos atstovas sekančiame etape susitiks su amerikiečiu Sebastianu Korda (ATP-52).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts