Ilgiausiame dienos mače B. Čoričius palaužė ispaną, S. Wawrinka laimėjo setą sausai, tačiau pralaimėjo akistatą (VIDEO)

Monte Karlo turnyre ir toliau vyksta įnirtingos kovos po kurių aštuntfinalį pasiekė ne visi žinomi žaidėjai. Stanislas Wawrinka (ATP 36) po trijų setų kovos baigė pasirodymą prestižiniame "Masters" turnyre. Šveicaras laimėjo pirmą setą sausu rezultatu, o antrame pirmavo su pranašumu, tačiau galutinis rezultatas 0-6, 7-5, 6-3 italo naudai.

Jų susitikimas truko 1 valandą ir 46 minutes.

Tiek pirmame sete, tiek antrame S. Wawrinka atrodė labai gerai ir žaidė demonstravo puikų tenisą. Visgi antram setui einant į pabaigą jis neišnaudojo pranašumo ir tiesiog pasidavė morališkai.

Italas suteiktu antru šansu puikiai pasinaudojo ir pateko į aštuntfinalį. Kitame etape jis susitiks su Guido Pella, kuris nugalėjo Mariną Čiličių.

Borna Čoričius (ATP 13) po atkaklios ir ilgos kovos sugebėjo palaužti ispanijos talentą Jaumę Munarą (ATP 61). Šie jaunuoliai net 3 valandas ir 26 minutes praleido korte, o galutinis rezultatas 6-7, 7-6, 6-4.

Kroatas šiame mače ne kartą buvo ant prarajos, tačiau sugebėjo išsigelbėti (12/15 išsaugoti BP) ir triumfuoti.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gaus 64,225 € ir 90 reitingo taškų.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts