Jaunojo kanadiečio žygis „Us Open“ turnyre baigtas

Įspūdingai gerą formą ir žaidimą demonstravęs jaunasis kanadietis Denis Shapovalov (ATP 69) po beveik tris valandas trukusio mačo, turėjo pripažinti ispano Pablo Carrena Busto (ATP 19) pranašumą. Rezultatu 0:3 (6-7 6-7 6-7) ispanas iškovojo vietą ketvirtfinalyje.

Mače netruko intrigos, o abu žaidėjai pasirodė verti vienas kito. Skirtingas žaidėjų žaidimo braižas, kiekvieno seto nugalėtoją sprendė per „Tiebreak“. Kiekviename lemiame momente daugiau patirties ir stabilumo turintis ispanas sužaidė geriau, tas jam ir leido laimėti visus setus bei mačą.

Nors abu žaidėjai buvo susikūrę begalę progų laimėti varžovo padavimus, tačiau abu tai padarė vos po tris kartus. Kanadietis tokių progų susikūrė net 13, taip pat padarė 8 padavimus be atsako, o ant padavimo suklydo keturis kartus. Ispanas ant padavimo neblizgėjo ir padarė vos vieną neliečiama padavimą, bet ant padavimo suklydo keturis kartus.

Įdomioji statistikos detalė :
Denis Shapovalov daug aktyviau žaidė korte, jis laimėjo 54 taškus be atsako, bet tuo pačiu padarė 55 neišprovokuotas klaidas. Ispanas žaidė kur kas ramiau ir padarė tik 29 klaidas bei laimėjo 24 taškus be atsako.

Kanadietis už pasirodymą „Us Open“ turnyre gaus 253,625 $ ir 180 taškų, kas jį gerokai pakels reitinge, pats Denis Shapovalov prieš sezoną buvo užsibrėžęs tikslą patekti tarp 150 geriausių žaidėjų ir ten likti iki metų galo. Per šį turnyrą jis įveikė už save aukščiau reitinge esančius žaidėjus – Jo Wilfried Tsonga (ATP 12), Edmund Kyle (ATP 42)

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts