Netikėtumas – N. Džokovičius vėl nusileido rusui ir nepateko į finalą

Geriausias pasaulio tenisininkas patyrė dar vieną nesėkmę prieš Rusijos teniso žaidėją ir neapgynė titulo Sinsinatyje. Novakas Džokovičius po trijų setų kovos, turėjo pripažinti Danilo Medvedevo (ATP 8) iš Rusijos pranašumą.

Galutinis rezultatas 6:3, 3:6, 3:6, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 43 minutes.

Pirmasis setas susiklostė kaip tikėtasi ir be didesnio vargo serbas palaužė vieną priešininko padavimo seriją, kurios užteko laimėti partijai. Visgi, jau antrame sete N. Džokovičius neišnaudojo progos išsiveržti į priekį, o tuo tarpu D. Medvedevas gavęs antrą šansą, pradėjo žaisti kur kas geriau ir netrukus pirmavo.

Lemiamas setas jau visiškai priklausė Rusijos atstovui, kuris sugebėjo du kartus laimėti reitingo lyderio padavimo serijas ir pasiekti antrą pergalę karjeroje prieš Novaką Džokovičių.

Nugalėtojas mače atliko net 16 ace'ų, kurie buvo vienas iš faktorių pergalėje.

Už patekimą į finalą jis gaus 564,005 $ ir 600 reitingo taškų. Tai bus jau 6 finalas šiais metais, tačiau titulais žaidėjas pasigirti negali.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts