Juodąjį arkliuką įveikęs D. Lajovičius tapo Umago turnyro nugalėtoju

Kroatijos ATP 250 turnyre triumfavo kaimynės šalies atstovas, serbas Dušanas Lajovičius (ATP 36), kuris finale pranoko Vengrijos teniso žaidėją Atillą Ballasz (ATP 208).

Galutinis finalo rezultatas 7:5, 7:5, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 52 minutes.

Visą mačą vyko atkakli kova, o 202-oji raketė pirmame sete netgi turėjo įgijęs geimo pranašumą. Visgi, jam nepavyko išnaudoti savo padavimų serijos, kad laimėtų pirmą partiją, o serbas kaip tik išnaudojo antrą šansą ir išlygino rezultatą, o vėliau jį prieš pat pratęsimą persvėrė.

Antrame sete jau D. Lajovičius pirmavo, tačiau taip pat nesugebėjo išlaikyti pranašumo ir rezultatas tapo lygus. Tiesa, prieš pat pratęsimą jam pavyko vėl palaužti priešininko padavimo seriją ir triumfuoti finale.

Dabartinis tarpusavio susitikimų rezultatas 2-2, tačiau vengras tikrai norėtų iškeisti senesnes pergales į triumfą šiame finale.

Priminsime, kad tai buvo pirmasis A. Ballasz finalas karjeroje.

Serbijos tenisininkas už triumfą gaus 90,390 € ir 250 reitingo taškų.