J. Mikulskytė Slovakijoje pasiekė ketvirtfinalio etapą

Geriausia Lietuvos teniso žaidėja sėkmingai startavo dvejetų varžybose Slovakijoje, kur vyksta ITF lygio turnyras. Justina Mikulskytė (WTA 603) poroje su Rumunijos atstove Loredana Rosca per tris setus pranoko varžoves iš Italijos Cristianą Ferrando ir Camillą Rosatello.

Galutinis rezultatas 6:7 (2:7), 7:6 (7:4), 10:7, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 54 minutes.

Susitikimas buvo be galo atkaklus, kuriame prireikė net dviejų pratęsimų, o abi poros pasidalino po vieną pergalingą setą. Net ir trečiame vyko įnirtinga kova, kurioje lietuvė su rumune sugebėjo iškovoti pergalę.

Priminsime, kad vienetų turnyre J. Mikulskytė neįveikė atrankos etapo.

ITF serijos moterų teniso turnyro Slovakijoje prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.