K. Andersonas pirmas kartas sėkmingas, pergale pradėjo turnyrą Londone

Geriausias Pietų Afrikos Respublikos teniso žaidėjas pergalingai pradėjo pirmą karjeros finalinį turnyrą. Kevinas Andersonas (ATP 6) po dviejų setų kovos įveikė jau trečią kartą "Masters Cup" turnyre dalyvaujantį Dominiką Thiemą (ATP 8) ir užsitikrino svarbią pergalę.

Galutinis akistatos rezultatas 6-3, 7-6, o visa kova truko 1 valandą ir 49 minutes.

Jau pirmame sete turnyro naujokas atrodė žymiai geriau, jis kovos pradžioje susikūrė vieno padavimo pranašumą, o vėliau dar turėjo ne vieną progą padvigubinti persvarą. Antrame sete abu dalyviai servavo puikiai ir apgynė savo padavimus, ko sekoje jie pasiekė pratęsimą, kuriame tenisininkai sužaidė net 22 taškus.

Visgi puikiai padavimus atlikęs 6-oje reitingo vietoje esantis žaidėjas pasirodė geriau ir mačą užbaigė dar vienu ace'u.

Tai buvo 10-oji jų akistata ir 9-oji Kevino pergalė visuose frontuose. Už šią pergalę jis gaus virš 200 tūkstančių dolerių.

Grupėje B dar yra R. Federeris ir K. Nišikoris.