R. Berankis sunkia pergale pradėjo atranką „Indian Wells“ turnyre

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas turėjo kaip reikiant paplušėti, kad iškovotų pirmą pergalę kvalifikacijoje. Ričardas Berankis (ATP 95) po trijų setų kovos palaužė japoną Yasutaką Uchiyamą (ATP 224) ir tęs savo pasirodymą Indian Wells atrankoje.

Pirmo susitikimo rezultatas 6-4, 6-7, 6-2, o visa kova truko 2 valandas ir 12 minučių.

Mūsiškis pirmą setą laimėjo nelengvai, jam tik seto pabaigoje pavyko įgyti pranašumą, kuris ir leido išsiveržti į priekį bendrame rezultate setais. Antrasis setas klostėsi ne taip sėkmingai, o lietuvis pralaimėjo savo padavimų seriją ir turėjo lyginti rezultatą. Jis tai sėkmingai padarė, o žaidėjai turėjo žaisti pratęsimą, kuriame 95-oji raketė pralaimėjo.

Visgi lemiamame sete R. Berankis žaidė kur kas geriau ir du kartus laimėjęs priešininko geimą šventė pergalę.

Kitame etape jo laukia Filipas Krajinovičius (ATP 113) su kuriuo teko susitikti 3 kartus. Visus susitikimus iki šiol laimėjo lietuvis, jei šį kartą pavyks dar kartą laimėti mūsų tautietis pateks į pagrindinį turnyro etapą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts