Kei Nišikoris triumfavo Dalaso turnyre ir iškovojo 6-tą „Challenger“ titulą karjeroje (VIDEO)

Geriausias Japonijos tenisininkas Kei Nišikoris (ATP 27) savo reabilitaciją ir sugrįžimą į didįjį tenisą užbaigė sėkmingai. Dalase vykusiame „Challenger“ turnyre jis iškovojo titulą, tai pirmas jo tokio lygio titulas nuo 2010 metų.

Visame turnyre japonui niekas neprilygo, nors ir buvo žaidėjų laimėjusi setą iš jo, tačiau šansų laimėti prieš turnyro nugalėtoją neturėjo niekas. Finale Kei Nišikoris įveikė Kanadietį McDonaldą Mackenzie (ATP 158).

Finalas truko neilgai, o galutinis mačo rezultatas 6-1 6-4.

Nugalėtojui atiteko 18,000 $ ir 100 reitingo taškų.