Kurioziška situacija moterų mače: Alize Cornet gavo nuobaudą už žioplumą (VIDEO)

Alinantis karštis "US Open" didžiojo kirčio turnyre gali pakenkti ne tik kūnui, tačiau ir išvarginti galvą, kuri turi būti 100% susikoncentravusi į žaidimą. Po antrosios dienos dėl karščio pasitraukė ne vienas tenisininkas, tačiau stipriausi kovojo ir toliau.

Kurioziška situacija nutiko viename iš moterų mačų, kuriame susitiko prancūzė Alize Cornet (WTA 31) ir švedė Johana Larsson (WTA 82). Šį mačą laimėjo Švedijos atstovė rezultatu 4-6, 6-3, 6-2.

Kaip matote vaizdelyje tenisininkė iš Prancūzijos suprato, kad ji užsidėjo savo maikutę ne ta puse ir iš kart nutarė ištaisyti padėtį. Visgi toks poelgis žaidžiant geimą yra baudžiamas, dažniausiai žaidėjai susilaukia žodinio įspėjimo, tačiau žaidėja šį kartą ji iš karto gavo baudą už nesportinį elgesį.

Nors daugelis teniso pasaulio atstovų kaip Judy Murray palaiko tenisininkę ir kritikuoja tokį sprendimą.

Žvelgiant į situaciją iš bokštelio teisėjo perspektyvos viskas atrodo suprantama ir logiška, žaidėja sugrįžusi po 10 minučių pertraukos nesugebėjo apsižiūrėti ir pasiruošti tinkamai mačui, o tai nutarė daryti taško metu, kas yra trukdymas priešininkei ir laiko tempimas.

Po šio skandalo visi pažvelgė į vyrų tenisą, kodėl jie dažnai nusiima savo sportinės aprangos viršutinę dalį ir lieka nenubaudžiami, tačiau esminis dalykas, kad jie, tai daro ant suolelio.

djoko-1

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts