L. Grigelis per žingsnį nuo pagrindinio etapo ATP 250 turnyre

Antroji Lietuvos teniso raketė yra per vieną pergalę nuo pagrindinio etapo, kuriame praeitą kartą žaidė 2011 metais. Laurynas Grigelis (ATP 295) pirmame atrankos raunde Švedijoje vykstančiame turnyre pranoko virš šimtą pozicijų aukščiau esantį priešininką iš Portugalijos, Joao Dominguesą (ATP 170).

Galutinis rezultatas 7-6, 2-6, 6-2, o visa akistata truko 2 valandas ir 33 minutes.

Mūsiškis susitikimą pradėjo geriau ir netrukus įgijo pranašumą bei ilgą laiką pirmavo. Tiesa, rezultatui esant 5-4 ir turint net keletą progų užbaigti setą, varžovas nepasidavė ir išlygino rezultatą.

Vėliau, 170-oji raketė turėjo progų užbaigti partiją greičiau, tačiau L. Grigelis atsilaikė ir abu dalyviai pasiekė pratęsimą, kuriame lietuvis sužaidė šiek tiek užtikrinčiau.

Antrasis setas mūsų tenisininkui nesiklostė sėkmingai ir jis ganėtinai greitai leido varžovui išlyginti bendrą rezultatą.

Lemiamas setas priklausė lietuviui, kuris triumfavo su dvigubu pranašumu ir neleido varžovui pakovoti dėl pergalės.

Sekančiame etape lauks Constantas Lestienas (ATP 199).

Priminsime, kad mūsiškis ne kartą buvo per žingsnį tiek nuo ATP 250 lygio turnyro pagrindinio etapo, tiek nuo didžiojo kirčio.