R. Federeris: Liko dar daug nepasiektų dalykų tenise

Vienas geriausių pasaulio tenisininkų neseniai iškovojo jau 101-ą titulą karjeroje, tačiau sustoti jis nežada. Šiame sezone Rogeris Federeris (ATP 4) iškovojo du titulus, tačiau ties 100-uoju jis nesustojo ir netrukus sekė 101-asis Majamyje, kuris yra vienas iš prestižinių "Masters" lygio.

Visgi pats žaidėjas neslepia, kad teniso pasaulyje jis nori pasiekti dar daug ką. Šį sezoną jis jau gali iškovoti 9-tą Vimbldono titulą, o dar kitais metais ir jubiliejinį 10-tą.

Šveicaras viename iš interviu pasakė "Koks tikslas laimėti dar vieną Vimbldoną? Toks ir yra tikslas. Tu laimi, nori laikyti rankose trofėjų, jausti tą jaudulį prieš mačą ir parodyti koks geras vis dar esi korte savo komandai, šaliai bei sau".

Taip pat tenisininkas pridūrė "Fiziškai aš esu geroje formoje šią dieną, jaučiuosi geriau nei pastaruosius keletą metų".

Šiais metais R. Federeris žais ir ant grunto dangos, tad pasiekti jis tikrai turi ką.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts