Laurynas Grigelis atsirevanšavo alžyriečiui vienetuose ir tapo Maroko turnyro nugalėtoju

„Futures“ turnyre vienetų ir dvejetų finale žaidęs lietuvis padovanojo daug emocijų fanams. Visgi dvejetų finalas nebuvo toks sėkmingas, kur Laurynas Grigelis su porininku iš Prancūzijos nusileido priešininkams po trijų setų kovos. Vienetuose žaidėjui iš Lietuvos sekėsi kur kas geriau ir jis iškovojo titulą po trijų setų kovos, taip atsirevanšuodamas už finalą Lamine Ouahab iš Alžyro.

Finalo kova tikrai buvo verta finalo, kuriai prireikė, net trijų setų, kad paaiškėtu turnyro geriausias žaidėjas. Mūsų džiaugsmui juo tapo Laurynas Grigelis, kuris po dviejų valandų kovos įveikė savo priešininkas Lamine Ouahab (ATP 513), o galutinis mačo rezultatas 2:1 (4-6 6-2 7-5).

Pirmasis setas nesusiklostė palankiai lietuviui ir jis ji pralošė 6-4. Antrajame sete situacija nesikeitė ir priešininkas įsiveržė į priekį 0-2 padavimais. Visgi supykęs ir susikaupęs Laurynas Grigelis antrajame sete įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo setą 6-2.

Lemiamas setas taip pat buvo kupinas intrigos, žaidėjas iš Lietuvos seto pradžioje pralaimėjo savo padavimą, tačiau labai greit rezultatą išlygino. Visgi ties tuo viskas nesibaigė ir L. Grigelis vėl pralaimėjo savo padavimą, bet eilinį kartą žaidėjas pademonstravo aukštą lygį ir išlygino rezultatą, o seto pabaigoje jį persvėrė ir triumfavo 7-5.

Tai buvo antroji žaidėjų akistatą ir pirmoji Lauryno pergalė prieš šį žaidėją iš Alžyro.

Turnyro nugalėtojui atiteko 18 reitingo taškų ir nedidelis piniginis čekis. Tai jau antrasis lietuvio „futures“ titulas šiemet.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts