Laurynas Grigelis dalyvaus turnyre Kazachstane, kur pirmame etape susitiks su ispanu

Antroji Lietuvos teniso raketė Laurynas Grigelis (ATP 260) išvyko į Kazachstane vykstantį Challenger turnyrą, kuris vyks Šymkento mieste. Lietuvis šiame turnyre dalyvavo ir praeitais metais, tačiau jau pirmame etape baigė savo pasirodymą. Šiame turnyre dalyvavo ir Ričardas Berankis ir iškovojo titulą, tačiau šiemet jis praleis šį turnyrą.

Mūsų tautiečiui šiais metais būrtai ir vėl nebuvo labai sėkmingi, jam atiteko 208-oji pasaulio raketė Enrique Lopezas-Perezas iš Ispanijos. Priešininko stiprioji pusė ir grunto danga, tad kova bus tikrai sunki.

Šie tenisininkai jau buvo susitikę 2014 metais Vimbldono atrankoje, tą kartą per du setus pergalę šventė mūsiškis.

Abu sportininkai yra labai panašūs savo duomenimis, jų ūgis ir svoris skiriasi pora centrimetru (180cm ir 182cm) ir kilogramų (77 ir 76kg), taip pat jie abu yra 26-erių metų.

Kol kas Lauryno sąskaitoje ant grunto dangos yra 2 pergalės ir 2 pralaimėjimai šiame sezone.

Šis turnyras yra vienas iš trijų Azijoje, kur 260-oji raketė dalyvaus. Turnyro prizinį fondą sudaro 50,000 $, o nugalėtojas gaus 80 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts