Laurynas Grigelis įveikė savo pirmąjį priešininką Italijoje (Įrašas)

Laurynas Grigelis raketes surėmė su vokiečiu Oskaru Otte, kuris reitinge šiuo metu yra 130 vietoje. Šie žaidėjai jau buvo šiemet susitikę Futures lygio turnyre, Didžiojoje Britanijoje po dviejų setų kovos (7-6 7-5) lietuvis buvo priverstas pripažinti vokiečio pranašumą. Šį kartą toks scenarijus nepasikartojo ir lietuvis šventė pergalę rezultatu 2:0 (6-4 7-6).

Mačas truko 1 valandą ir 25 minutes per kurias antroji Lietuvos raketė atliko, net 12 neliečiamų padavimų, kurie padėjo ypatingai sunkiais mačo momentais. Priešininkas iš Vokietijos pasižymėjo stringančiu padavimu ir suklydo paduodant 10 kartų. Lietuviui taip pat pavyko išsaugoti 5 lemiamus padavimo taškus iš 7.

Kitame etape žaidėjo lauks Janikas Jankovitsas (ATP 391) iš Prancūzijos. Žaidėjas iš Lietuvos su prancūzu buvo susitikęs du kartus ir abu kartus šventė pergalę.

Už pergalę pirmame etape žaidėjas Laurynas Grigelis gaus 6 reitingo taškus.

Įrašas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts