Laurynas Grigelis pasipiršo savo mylimajai (FOTO)

Vienas geriausių Lietuvos tenisininkų Laurynas Grigelis susižadėjo su savo išrinktąja Stela Janiušina. Jau beveik ketvirtus metus kartu skaičiuojanti pora šią gražią naujieną paskelbė atostogaudami Tenerifėje.

Dar šį sezona jis rodė labai gerus rezultatus ir beveik visus metus išsilaikė "Challenger" turnyrų lygyje, tačiau L. Grigelis jį baigė už 300-tų geriausiųjų ribos, visgi mūsiškis neblogai pasirodydavo dvejetų varžybose ir pasiekė net tris finalus. Tuo tarpu tenisininką nuoširdžiai palaikė jo sužadėtinė S. Janiušina – šokėja, bei buvusi Vilniaus „Ryto“ palaikymo komandos šokėja. Nors abu yra lietuviai, pora jau kurį laiką gyvena Italijoje ir dėl įtempto Lauryno grafiko gana retai lanko Lietuvą.

Laurynui baigus sezoną, mylimieji išvyko romatiškų atostogų į Tenerifę, kur jis savo mylimajai ir įteikė žiedą. Džiugia žinia apie judviejų sužadėtuves pasidalino S. Janiušina savo „Instagram“ paskyroje.

47447338_548737612218999_2071789707016011776_n-3

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts