„LaverCup“ grįžta: komandų sudėtys, gandai ir N. Džokovičiaus ir R. Federerio duetas dvejetuose (VIDEO)

Po metų pertraukos grįžo jau visų pamėgtas "LaverCup" turnyras skirtas laimėti Rodo Laverio taurei. Šis renginys skirtas išsaiškinti kas yra geresni ar Europos tenisininkai ar Pasaulio tenisininkai. Po praeitų metų turnyro paaiškėjo, kad šiek tiek geresni yra europiečiai vedami Rogerio Federerio ir Rafaelio Nadalio.

Teniso fanai dar pamena paskutinę dvikovą tarp Nikolo Kyrgiosio ir Rogerio Federerio, kuri galėjo nulemti viską, tačiau po dramatiškų taškų pergalę iškovojo būtent šveicaras.

Šiais metais Europa vėl surinko neįtikėtinai gerą sudėtį: Rogeris Federeris (ATP 2), Novakas Džokovičius (ATP 3), Aleksanderis Zverevas (ATP 5), Grigoras Dimitrovas (ATP 7) bei kiti žinomi žaidėjai.

Komandos kapitonas kaip ir praeitais metais Švedas Bjornas Borgas.

europe

Pasaulio komanda taip pat galinga, o jos sudėtyje šio turnyro puoselėtojas Nikas Kyrgiosas (ATP 27), Kevinas Andersonas (ATP 9), katik "iškeptas" tėtis Džonas Isneris (ATP 10), Džekas Sokas (ATP 17) Diego Schwartzmanas (ATP 14) ir kiti.

Komandos kapitonas skandalingasis Džonas McEnroe.

world

Pirmos dienos apžvalga:


Interviu:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts