Lemiamų progų neišnaudojęs L. Grigelis krito pirmame etape (VIDEO)

Antroji Lietuvos teniso raketė baigė savo pasirodymą jau pirmame vienetų etape Prancūzijos Challenger turnyre. Laurynas Grigelis (ATP 241) nusileido prancūzui Mathiasui Borgue (ATP 287) dviejų setų kovoje ir savo pasirodymą tęs tik dvejetuose.

Galutinis akistatos rezultatas 3-6, 6-7, o visa kova truko 1 valandą ir 49 minutes.

Nors susitikimas sėkmingiau prasidėjo mūsiškiui, kuris atlaikė spaudimą ant savo padavimų, o vėliau sėkmingai laimėjo varžovo padavimo seriją, tačiau jau netrukus rezultatas tapo ne tik lygus bet ir deficitinis. Po pirmo nesėkmingo seto viskas persikėlė ir į antrą.

Antrame sete lietuvis gana greitai pralaimėjo savo padavimo seriją ir atsilikinėjo, tiesa rezultatą vėliau pavyko išlyginti, o antrasis setas nukeliavo į pratęsimą. Žaidžiant pratęsimą mūsų tautietis turėjo problemų ir su teisėjų sprendimais ir galingu priešininko žaidimu, kurio perprasti nepavyko.

Šiame mače 241-oji raketė išnaudojo tik 2 lemiamus taškus iš 10 ant priešininko padavimo.

Vienetų turnyre Laurynas uždirbo 5 reitingo taškus, dabar jo lauks tik dvejetų akistatos.