Lietuvos pašonėje ATP ir WTA 500 taškų turnyrai su Serena Williams ir Novak Djokovič?

Visai neseniai Rusijoje Sankt Peterburgo mieste vykęs vyrų turnyras sukėlė daug kalbų. Kasmet vykstantis turnyras, kuris susilaukia labai daug dėmesio iš užsienio žiniasklaidos, žaidėjų ir žiūrovų savo ateityje mato save kaip aukštesnio lygio renginį.

Sankt Peterburgo mieste organizuojamas tiek vyrų ATP250 turnyras, moterų turnyras, kuris vyksta tiek ITF lygiu, tiek ir WTA lygiu. Kasmet turnyrą aplanko vis geresni žaidėjai, praeitais metais mes matėme Stansislą Wawrinką, kuris atvyko iškart po laimėto Us Open turnyro. 2017 metai galėjo nustebinti dar labiau, kaip skelbia Sankt Peterburgo vadovybė savo paskyroje, jie buvo pasiekę susitarimą su pačiu Novak Djokovič. Visgi dėl traumų serbas savo sezoną baigė žymiai anksčiau ir dalyvauti negalėjo.

Po sėkmingų turnyrų vyrų ir moterų ture, rengėjai paskelbė, kad jų tiksluose yra turnyrą paversti aukštesnio lygio renginiu. Organizatoriai atskleidė, kad jie jau derasi su Serena Williams, Marija Sharapova su kuria labai santykiai palaikomi labai artimai.

Jei Marija Sharapova dalyvaus Sankt Peterburgo turnyre, tai turnyras persikels iš Sibur arenos į neseniai baigtą statyti Zenito futbolo stadioną, tam, kad šį renginį galėtu stebėti maksimalus skaičius žmonių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts