M. Berrettini pranoko kanadietį ir triumfavo Vokietijoje

ATP 250 turnyras Štutgarte baigtas, o jame savo antrą šių metų titulą iškovojo Italijos atstovas. Matteo Berrettini (ATP 30) po dviejų setų aktaklios kovos palaužė Feliksą Aliassime (ATP 21) ir tapo turnyro nugalėtoju.

Italas pergalę finale pasiekė rezultatu 6:4, 7:6, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 48 minutes.

Pirmame sete 30-oji raketė gana lengvai ir greitai susikūrė pranašumą, kurį išlaikė iki partijos pabaiogs. Antrame sete jau kova buvo atkaklesnė ir palaužti varžovo padavimo seirjos nepavyko, nors progų tikrai buvo nemažai.

Žaidėjai pasiekė pratęsimą, kuriame užvirė tikrai puiki kova, o tuo tarpu Kanados atstovas turėjo net 5 setbolus. Visgi jų išnaudoti 18-metis nesugebėjo, o atsigavęs M. Berrettini triumfavo kovoje dėl titulo.

F. Aliassime pralaimėjo jau trečią finalą šiame sezone. Tiesa, jis demonstruoja tikrai kokybišką žaidimą ant žolės dangos, o šiandien atliko 16 ace'ų.

Už iškovotą titulą žaidėjas gavo 117,050 € ir 250 reitingo taškų. Tuo tarpu finalistas tenkinsis 63,290 € ir 150 reitingo taškų.