M. Raoničius pasitraukė be kovos – Štutgarto finale susitiks F. Aliassime ir M. Berrettini

Vokietijoje vykstantis ATP 250 žolės turnyras priartėjo prie finišo tiesiosios, kurioje susitiks kanadietis Feliksas Aliassime (ATP 21) ir italas Matteo Berrettini (ATP 30), tačiau į finalą jie pasiekė skirtingais būdais.

Italijos atstovas pusfinalyje po ganėtinai sunkios kovos nugalėjo vietinį žaidėją, Lenardą Štruffą (ATP 38).

Galutinis rezultatas 6:4, 7:5, o visa kova truko 1 valandą ir 15 minučių.

Mačo pradžia sunkiai klostėsi aukštaūgiui italui, tačiau po truputi pagavęs ritmą, jis pradėjo žaisti geriau ir laimėjo priešininko padavimo seriją. Antrame sete kova vyko ilgiau, tačiau M. Berrettini spaudė varžovą nuo pradžių.

Seto pabaigoje spaudimas davė "vaisių" ir 30-oji raketė palaužė priešininko padavimus bei laimėjo geimą.

Kitas pusfinalio susitikimas tarp dviejų Kanados atstovų neįvyko, nes Milošas Raoničius (ATP 18) be kovos pasitraukė iš pusfinalio etapo. Tokiu būdu jaunasis 18-metis kanadietis pateko į finalą be kovos ir turi nenumatytą poilsio dieną.

Tai jau antrasis finalas jam šiais metais, tačiau titulų jis vis dar neturi. Tuo tarpu Italijos teniso žaidėjas ne taip seniai triumfavo Vengrijoje, o vėliau krito finale Vokietijoje ant grunto.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts