M. Šarapova atvirame interviu atskleidė, kodėl niekada neturėjo draugų

Pastaruoju metu gana nemalioniame kontekste linksniuojama rusų tenisininkė Marija Šarapova (WTA 29) neseniai davė itin atvirą interviu, kuriame atskleidė įdomių savo gyvenimo detalių. Po dopingo skandalo kai kurie sportininkei prikabino "negarbingos" ir "sukčiaujančios" etiketes, tačiau ji stengiasi atsiriboti nuo išorinio spaudimo.

Kitaip nei kitos tenisininkės, moterų teniso pasaulyje Marija nedažnai matoma besibičiuliaujanti su savo konkurentėmis. Pati sportininkė pripažįsta, kad šioje srityje ji draugų ir neieško, be to yra labai kovinga asmenybė siekianti tik pergalės bei išgyvenanti dėl pralaimėjimų: "Dėl pergalės padarysiu viską, ką reikės. Tai kartais sunku, bet turiu padaryti savo darbą."

Be puikios teniso karjeros M. Šarapova yra ir sėkminga verslininkė. Galbūt jos sėkmės paslaptis ir yra užsispyrimas bei ryžtas daryti viską dėl sėkmės, tačiau, žiūrint į jos karjerą, matome, jog tuo vadovaujantis galima kartais ir persistengti…

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts