Madison Keys per valandą į „Us Open“ finalą (Video ir statistika)

Antrajame „Us Open“ pusfinalyje susitiko Madison Keys (WTA 16) ir Coco Vandeweghe (WTA 22). Pusfinalio mačas truko vos ilgiau nei valandą, per kurią Madison Keys savo tautietę įveikė sausu rezultatu 2:0 (6-1 6-2). Nors anksčiau žaidėjos buvo susitikusios tris kartus ir visuose mačuose virė arši kova, tačiau šiandien jos nebuvo.

Statistika atspindi viską, kas spėjo įvykti per valandą. Coco nesusikūrė nei vienos progos laimėti varžovės padavimą, padarė 22 neišprovokuotas klaidas ir dvi dvigubas klaidas paduodant. Tuo tarpu Madison Keys žaidė tikrai įspūdingą tenisą, ji atliko 5 padavimus be atsako, pataikė 25 neliečiamus smūgius ir susikūrė 7 progas laimėti varžovės padavimą iš kurių išnaudojo 4.

Coco Vandeweghe už pasiektą pusfinalio etapą gaus 920,000 $ ir 780 reitingo taškų. Madison Keys kovos dėl titulo ir nugalėtojos prizų, tačiau jau yra užsitikrinusi 1,825,000 $ ir 1300 reitingo taškų.

Statistika :

View post on imgur.com

Gražiausi mačo taškai :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts