Majamio turnyro burtai nepatinka Serenai Williams, dėl pralaimėjimo kaltina teniso motinystės problemą

"Miami Open" teniso turnyrinė lentelė šiais metais tapo puikus "sėkmingų" burtų pavyzdys. Viena geriausių pasaulio tenisininkių amerikietė Serena Williams (WTA 491), kuri po motinystės atostogų bando susigrąžinti pozicijas reitinge, susitiko su ką tik turnyrą Indian Velse laimėjusia jaunąja teniso žvaigžde Naomi Osaka (WTA 22).

Turnyro Majamyje vadovas Jamesas Blake teigė, jog toks varžovių pasiskirstymas tik atsitiktinis, tačiau taip pat išreiškė nusivylimą dėl teniso taisyklių, kuomet motinystės atostogų išėjusi tenisininkė praranda savo reitingą, taip pat kaip ir tos, kurios ilgą laiką nežaidžia dėl traumų. Jis pridūrė, jog, jo nuomone, tai nėra sąžininga dėl nėštumo nežaidusių tenisininkių atžvilgiu.

Serena Williams motinystės atostogų išėjo būdama pačiame reitingo viršuje, demonstruodama geriausią formą, o dabar žaidėja yra už ketvirtojo šimtuko ribos ir jau pirmame etape gauna stiprias varžoves. Tokiu atveju, tiek daug gerbėjų visame pasaulyje turinčiai tenisininkei sugrįžimas į sportą tampa labai sunkus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts