Vienas populiariausių turnyrų JAV, „Miami Open“ keliasi į naujus namus

Saloje, Crandono parke iki tol vykęs turnyras susirado naujus, didesnius namus, kuriuose šiuo renginiu mėgautis galės daug daugiau žiūrovų. Majamio turnyras keliasi į „Hard Rock“ stadijoną, kuriame žaidžia amerikietiško futbolo komanda „Majamio Delfinai“.

Kas pastūmėjo tokį sprendimą? Kaip sako turnyro savininkai „IMG“, turnyras tikrai išaugo ir toliau buvo sunku sutalpinti visus norinčius žiūrovus, žaidėjus jame, o naujos patalpos bus kur kas modernesnės ir erdvesnės.

Nauji namai galės sutalpinti apie 20 tūkst. žiūrovų. Pagrindiniame korte mačą galės stebėti 13,800 teniso fanų, o 29 kituose kortuose mačus galės stebėti per 5000 žiūrovų.

Planuojami nauji darbai dar praplės žiūrovų skaičių iki 32 tūkstančių, o viską žadama baigti iki 2019 metų. IMG investuoja per 50 milijonų dolerių, po šių reformų mačai galės trukti ilgiau dėl apšvietimo, o vienu metu žais, kur kas daugiau tenisininkų.

Serena Williams, taip pat pasisakė apie naujoves „Aš džiaugiuosi, kad Majamio turnyras bus ten kur jam ir vieta, šis turnyras yra šio miesto kultūros dalis“

2017 metais šiame turnyre triumfavo Rogeris Federeris.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts