N. Džokovičius strigo prieš jaunąjį lenką, tačiau pateko į aštuntfinalį Vimbldone

Pirmoji pasaulio raketė ir praeitų metų Vimbldono didžiojo kirčio nugalėtojas pasiekė aštuntfinalio etapą, tačiau dėl pergalės reikėjo pakovoti. Novakas Džokovičius tik po keturių setų kovos pranoko Lenkijos atstovą Hubertą Hurkačą (ATP 48), kurį dar ne taip seniai "Roland Garros" turnyre nugalėjo per 3 partijas.

Serbas susitikimą laimėjo rezultatu 7:5, 6:7, 6:1, 6:4, o korte jie praleido 3 valandas ir 3 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, o abu dalyviai turėjo progą išsiveržti į priekį, tačiau tai pavyko padaryti tik N. Džokovičiui partijai einant į pabaigą. Antrasis setas panašiai ir buvo kovingas, tačiau šį kartą serbas neišvengė pratęsimo, o jame netikėtai pralaimėjo.

Tiesa, pralaimėtas setas tik supykdė ir motyvavo daugkartinį šio turnyro nugalėtoją, kuris trečioje partijoje sutriuškino varžovą, o paskutiniame mačo sete taip pat užtikrintai sužaidė.

Lenkas geriau atliko padavimus, o jo sąskaitoje 13 ace'ų (7 dvigubos), tuo tarpu serbas turi 9 tokius padavimus, tačiau suklydo 8 kartus paduodant.

Už patekimą į aštuntfinalį jis gaus 198,159 € ir 180 reitingo taškų.