N. Džokovičius turėjo vargo su D. Švarcmanu, tačiau pateko į finalą (VIDEO)

Reitingo lyderis turėjo kaip reikiant pasistengti, kad pasiektų finalą Romoje. Novakas Džokovičius po trijų setų kovos pranoko mažąjį argentinietį Diego Švarcmaną (ATP 24) ir rezultatu 6-3, 6-7, 6-3 pateko į finalą.

Visas susitikimas truko net 2 valandas ir 32 minutes.

Pirmame sete abu dalyviai puikiai žaidė ir nesunkiai laimėjo savo padavimų serijas. Tiesa partijai artėjant prie pabaigos serbas susikaupė ir prispaudė varžovą, kuris neatsilaikė ir pralaimėjo savo geimą ir netrukus setą.

Antrame sete prasidėjo permaininga kova ir pusfinalininkai du kartus apsikeitė savo padavimo geimais, tačiau sugebėjo pasiekti pratęsimą. Jame be klaidų žaidęs Argentinos atstovas iškovojo pergalę.

Lemiama mačo dalis susiklostė paprasčiau ir 1-ojo reitingo raketė įgijo pranašumą, kurį išlaikė iki susitikimo pabaigos.

Už patekimą į finalą žaidėjai gauna 484,950 € ir 600 reitingo taškų. Kovoje dėl titulo lauks praeitų metų čempionas R. Nadalis. Tuo tarpu serbas siek 5-ojo titulo šiame turnyre.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts