N. Džokovičius vargo tik pirmame sete – pateko į ketvirtfinalį Paryžiuje

Geriausias planetos tenisininkas pasiekė antrą pergalę Paryžiuje vykstančiame „Masters“ turnyre ir tęs kovą dėl titulo. Novakas Džokovičius per du setus nugalėjo Didžiosios Britanijos atstovą Kailą Edmundą (ATP 75) ir pateko ketvirtfinalį.

Galutinis rezultatas 7-6, 6-1, o korte žaidėjai praleido 1 valandą ir 23 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, o abu dalyviai sėkmingai žaidė savąsias padavimų serijas ir neleido vienas kitam jų palaužti. Sužaidus pagrindinius geimus, teko žaisti pratęsimą, kuriame sėkmingiau pasirodė reitingo lyderis ir laimėjo pirmą partiją.

Antrame sete situacija kardinaliai pasikeitė ir įsibėgėjęs N. Džokovičius vienas po kito laimėjo varžovo geimus.

Nugalėtojo sąskaitoje 6 ace'ai ir 0 suteiktų progų varžovui laimėti jo padavimų seriją.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 133,985 € ir 180 reitingo taškų.

Priminsime, kad praeitais metais serbas krito finale prieš rusą K. Chačanovą.