N. Kyrgios įrodė, kad susikaupęs gali laimėti titulus – finale pranoko A. Zverevą

Kiek netikėtai pasibaigė turnyras Meksikoje, Akapulko mieste. ATP500 turnyre dalyvavo ne viena TOP10 raketė ir pats Rafaelis Nadalis (ATP 2), tačiau titulą iškovojo skandalingasis australas Nikolas Kyrgios (ATP 72). Jis turnyro finale nesunkiai įveikė Aleksanderį Zverevą (ATP 3) ir iškovojo antrą tokio lygio titulą karjeroje.

Finale didesnės kovos nebuvo, o galutinis rezultatas 6-4, 6-3. Tenisininkai korte praleido 1 valandą ir 32 minutes.

Pirmame sete Australijos tenisininkui pavyko palaužti varžovo padavimų seriją ir sėkmingai atlaikyti jo spaudimą ir norą išlyginti rezultatą. Antrasis setas vėl prasidėjo nuo 72-osios raketės sėkmės ir išsiveržimo į priekį geimais, tačiau netrukus rezultatas tapo lygus, o vokietis vėl spaudė savo varžovą ir bandė dar kartą palaužti jo padavimų seriją. Visgi to nepadarius N. Kyrgiosas sugebėjo dar kartą įgyti pranašumą ir triumfuoti mače.

Kartu su titulu jam atiteks 367,630 $ ir 500 reitingo taškų, kurie jį šiek tiek priartins prie turėtos pozicijos.

Tai buvo jau 9-oji šių jaunų tenisininkų akistata ir 6-oji jo pergalė. Šiame turnyre jis taip pat įveikė Rafaelį Nadalį, Staną Wawrinką ir Džoną Isnerį.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts