Nauja padavimo technika leidžia R. Nadaliui ilgiau išlikti aktyviam?

Antroji teniso raketė per pastaruosius savo karjeros metus pakeitė ne vieną dalyką ir iš naujo atrado save. Kaip sako teniso ekspertai Rafaelis Nadalis galbūt yra geresnis nei buvo bet kada anksčiau.

Ispanas atsisveikino su savo dede Toniu Nadaliu ir pasamdė Karlosą Moyą, kuris savo laiku buvo vienas geriausių tenisininkų. Šitoks sprendimas turėjo dar labiau atnaujinti sportininko žaidimą ir papildyti jo arsenalą įvairiais smūgiais ir taktikomis.

Iš tiesų praeitame ir šiame sezone mes matome visiškai kitokį R. Nadalį. Jis turi naują padavimo techniką, kuri jam leidžia sutaupyti jėgų mače bei yra žymiai pavojingesnė varžovams.

Ispanijos tenisininko padavimas pagreitėjo, pasidarė aštresnis, o pats žaidėjas kartais net naudoja serve and volley taktiką, kurios anksčiau mes nematėme.

Žaidėjo treneris sako, kad ši technika ant greitų dangų jam padės iškovoti ne vieną titulą ir išlikti reitingo viršūnėje su kitais tenisininkais.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts