„Roland Garros“: Neįtikėtiną sugrįžimą pirmame sete pademonstravusi 17-metė krito prieš A. Barty, kuri finale susitiks su 19-mete čeke

Moterų Prancūzijos didžiojo kirčio turnyro finale susitiks australė Ašly Barty (WTA 8) ir čekė Marketa Vondrousova (WTA 38), kurio įveikė savo varžoves pusfinalio etape ir kausis dėl pirmo karjeroje tokio lygio titulo.

Australė pusfinalyje nugalėjo 17-metę amerikietę Amandą Anisimovą (WTA 51) po trijų setų kovos.

Galutinis rezultatas 6-7, 6-3, 6-3, o visa akistata truko 1 valandą ir 55 minutes.

Susitikimas galėjo pasibaigti per du setus, tačiau pirmame sete jaunoji žaidėja pademosntravo neįtikėtina ryžtą ir sugebėjo atsigauti iš rezultato 0:5 (15:40). Tiesa, netgi laimėjus setą po pratęsimo, JAV teniso žaidėja dvikovą pralaimėjo per likusius du setus, nors ir juose pirmavo vieno geimo pranašumu.

Kitame susitikime favorite laikyta britė, Johanna Konta (WTA 26) po atkaklios kovos nusileido Čekijos sportininkei M. Vondrousovai.

38-oji raketė finalą pasiekė rezultatu 7-5, 7-6, o visas pusfinalis truko 1 valandą ir 48 minutes.

Šis pusfinalis turėtų būti labai apmaudus Didžiosios Britanijos atsotvei, kuri tiek pirmame sete, tiek antrame pirmavo su geimo pranašumu, tačiau jo išlaikyti nesugebėjo.

Už patekimą į finalą žaidėjos gauna 1,120,000 € ir 1300 reitingo taškų.