Neįtikėtinoje dramoje R. Nadalis palaužė jaunesnį rusą ir pateko į aštuntfinalį (VIDEO)

Geriausias planetos teniso žaidėjas turėjo rimčiausią išbandymą kol kas šiame "US Open" turnyre. Rafaelis Nadalis (ATP 1) po keturių setų kovos ir dviejų pratęsimų nugalėjo rusą Kareną Chačanovą (ATP 26), galutinis akistatos rezultatas 5-7, 7-5, 7-6, 7-6, o iš viso buvo sužaisti 50 geimų.

Ši dramos pilna akistata truko net 4 valandas ir 25 minutes.

Jau nuo pirmo seto Rafaelis turėjo didelių problemų, jis pralaimėjo savo padavimą ir atsiliko sete. Nors vėliau jis išlygino rezultatą, tačiau seto pabaigoje vėl turėjo pripažinti ruso pranašumą ir atiduoti jam savo padavimą bei pirmą setą.

Antrame sete visų nuostabai ispanas vėl strigo, pirmoji pasaulio raketė vėl pralaimėjo savo padavimą ir buvo priverstas gaudyti varžovą. Rezultatą teko lyginti ne kartą, tačiau seto pabaigoje varžovas nesugebėjo užbaigti jo ir R. Nadalis pasinaudojo savo progomis ir išlygino bendrą rezultatą setais 1:1.

Trečiame sete abu dalyviai sugebėjo išsaugoti savo padavimus ir nukeliavo į pratęsimą, kuriame patirties daugiau turintis žaidėjas laimėjo setą ir išsiveržė mače į priekį 2:1.

Paskutinis mačo setas jau atrodė klostėsi geriau Ispanijos atstovui, tačiau nors jis ir turėjo susikūręs pranašumą, bet jo neišlaikė ir tenisininkai vėl nukeliavo į pratęsimą, kuriame eilinį kartą savo meistriškumą įrodė praeitų metų nugalėtojas.

Šiame mače didžiausią problemą nugalėtojui kėlė neįtikėtinas ruso padavimas, jis atliko 22 ace'us.

Kitame etape Rafaeliui Nadaliui turėtų būti lengviau, jis susitiks su Gruzijos atstovu Nikolu Basilašviliu (ATP 37).