Netikėtumas Australijoje, 36 metų prancūzas įveikė septintą pasaulio raketę Davidą Goffiną (VIDEO)

Ketvirtoji turnyro diena atnešė ne vieną naujieną, o štai septintoji pasaulio raketė Davidas Goffinas turėjo pripažinti savo priešininko pranašumą. Julianas Benneteau (ATP 59) pateikė tikrai nemenką staigmeną, jis per keturis setus įveikė tenisininką iš Belgijos.

Po karšta Australijos saule žaidėjai žaidė tenisą beveik tris valandas ir jiem prireikė dviejų pratęsimų, kad paaiškėtų nugalėtojas. Juo tapo prancūzas, kuris jau buvo svarstęs apie karjeros pabaigą, tačiau tokios pergalės jį paskatins žaisti ir toliau. Julianas Benneteau rezultatu 1-6 7-6 6-1 7-6 įveikė Davidą Goffiną.

Nors po pirmojo seto viskas atrodė aišku ir tenisininkas iš Belgijos švęs lengvą pergalę, tačiau viskas pasikeitė po antrojo seto pratęsimo. Prancūzas supratęs, kad gali kovoti nepaliko šansų 7 pasaulio raketei.

Davido Goffino negelbėjo ir 20 atliktų neliečiamų padavimų, o Prancūzijos tenisininkui laimėti nesutrukdė dvigubos klaidos, kurių jis padarė net 14.

Paskutinį kartą Jualianas Benneteau trečiame Australijos didžiojo kirčio etape buvo 2012 metais ir, tai yra geriausias jo pasiekimas.

Už patekimą į kitą etapą jis gaus 117,354 $ ir 90 reitingo taškų.

Mačas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts