Įspūdingoje finalo kovoje Ričardas Berankis nusileido Damirui Džumhurui

Ričardui Berankiui tai buvo labai svarbi kova, kuri reiškė, kad jis gali grįžti į reitingo šimtuką. Rusijoje vykstančiame turnyre lietuvis pasiekė finalą, kuriame susitiko su pažįstamu žaidėjų iš Bosnijos ir Hercegovinos Damiru Džumhuru (ATP 38). Jei Ričardas Berankis būtu iškovojęs titulą, jis grįžtu į TOP100 reitingo žaidėjų sąrašą.

Mačas truko 1 valandą ir 39 minutes po kurių paaiškėjo galutinis mačo rezultatas, kuris nebuvo lietuvio naudai, 1:2 (2-6 6-1 4-6). Ričardas Berankis susikūrė neįtikėtina progų skaičių, kad laimėtu varžovo padavimą, tačiau iš 21 progos jis sugebėjo išnaudoti 3. Damiras Džumhuras taip pat laimėjo lietuvio padavimą tris kartus, tačiau susikūrė vos 4 progas, tačiau jų pakako. Per visą mačą pirmajai Lietuvos raketei strigo pirmasis padavimas, jis niekaip negalėjo pirmu bandymu pataikyti į kvadratą.

Galutinis mačo taškas buvo tuomet, kai esant rezultatui 3-4 ir paduodant Damirui Džumhurui, Ričardas Berankis susikūrė ne vieną progą laimėti jo padavimą, tačiau to padaryti nepavykus, lietuvis lyg nuleido rankas ir pralaimėjo savo padavimą. Paduodant žaidėjui iš Bosnijos ir Hercogovinos dar galima buvo kabintis į mačą, tačiau žaidėjas susitvarkė su jauduliu ir užbaigė mačą.

Damiras Džumhuras ir Ričardas Berankis susitiko jau penktą kartą, nors lietuvis tarpusavio akistatose pirmavo 3-1, tačiau žaidėjas iš Bosnijos ir Hercogovinos sušvelnino šį rezultatą.

Lietuviui atiteko 82,405 $ ir 150 reitingo taškų, tai jį smarkiai pakels reitinge į viršų.

Įdomus faktas, kad sekančiame turnyre, kuris vyks Austrijoje šie žaidėjai susitiks pirmame etape.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts