Netikėta: buvęs N. Osakos treneris padavė ją į teismą ir reikalauja dalies laimėtų pinigų

Sugrįžimas į Floridą geriausiai pasaulio tenisininkei nėra toks saldus kaip vaikystėje. Naomi Osaka šiuo metu dalyvauja turnyruose JAV ir gina savo reitingo vietą, tačiau ji susidūrė su papildomomis problemomis už korto ribų.

Buvęs žaidėjos treneris Christophe Jean, kuris ją treniravo "Junior" lygyje padavė ją į teismą už sutarties nesilaikymą. Vaikystėje N. Osaka su tėvais persikėlė į Floridą, kurioje buvo geresnės sąlygos treniruotis ir tobulėti. Kadangi Osakų šeima nebuvo turtinga ji su sese turėjo dažnai keisti trenerius, kuriem taip ir nesumokėjo.

Treneris, kuris pradėjo treniruoti seses Osakas 2011 metais sako, kad jis pasirašė su jų tėvu sutartį, kurioje nurodyta, kad po kiekvieno laimėjimo turnyre jam atiteks 20 procentų sumos.

Pagal naujienas žiniasklaidoje Christophe Jean padavė ieškinį į teismą vasario mėnesį, kurio vertė 2,8 milijono Australijos dolerių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts