Nicholas Kyrgiosas „Noriu, kad mane prisimintu žmonėms padedančiu žmogumi, ne teniso žaidėju“

Žymus ir skandalingas jaunasis Australijos tenisininkas pastaruoju metu keičia nuomonę apie save. Naujausiame jo interviu žaidėjas pasakė, kad pagaliau subrendo arba jau yra arti to.

22 metų žaidėjas kasmet įklimpsta į nemalonumus ir gauna ne vieną piniginę nuobaudą per metus. Visgi pastaruoju metu tenisininkas aprimo, jis atstovauja mėgėjų krepšinio komandai, dažnai pasirodo labdaroje bei susitaikė su savo panele Ajla Tomljanovič.

„Taip, tikrai aš jaučiuosi lyg augčiau. Ne kiekvienas žino kas vyksta tavo asmeniniame gyvenime, kartais daug kas yra praleidžiama. Norėčiau palikti visą tą šurmulį už savęs“.

Taip pat žaidėjas pridūrė „Aš nenoriu, kad mane prisimintu kaip gerą teniso žaidėją, aš noriu, kad mane prisimintu kaip tą, kuris padėjo žmonėms ir bandė padėti kitiems“.

Australas šiais metais titulų neiškovojo, tačiau pareiškė, kad sekantys metai jo karjeroje gali būti labai dideli ir svarbūs.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts