Novakas Džokovičius įveikė vietinį žaidėją ir pergalingai pradėjo Sinsinačio turnyrą

Geriausias Serbijos teniso žaidėjas pergalingai pradėjo turnyrą Sinsinatyje ir pateko į kitą etapą. Novakas Džokovičius (ATP 10) pirmame etape turėjo rimtą iššūkį, juo tapo Styvas Džonsonas (ATP 33), kuris priešinosi kaip galėjo, tačiau galutinis mačo rezultatas 6-4, 7-6 serbo naudai.

Visa akistata truko net 2 valandas ir 3 minutes.

Pirmasis setas klostėsi labai tolygiai ir tik seto pabaigoje 10-oji raketė sugebėjo palaužti savo priešininko padavimą ir kartu laimėti setą.

Antrasis setas pareikalavo kur kas daugiau jėgų ir emocijų iš žaidėjų. Nors seto pradžioje 33-oji raketė pralaimėjo savo padavimą, tačiau jau labai greitai jis ne tik išlygino rezultatą, bet jį ir persvėrė.

Buvusi pirmoji pasaulio raketė nepasimetė ir išlygino rezultatą ir žaidėjai netrukus nukeliavo į pratęsimą. Visgi iki pratęsimo Novakas turėjo net 7 progas užbaigti mačą kur kas anksčiau, tačiau nei vienos progos neišnaudojo.

Pratęsime tokių klaidų nekartojęs tenisininkas triumfavo mače ir uždirbo 37,395 $ ir 45 reitingo taškus.