Novakas Džokovičius triumfavo „US Open“ ir dar labiau priartėjo prie grįžimo į sostą

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir daugkartinis šio turnyro nugalėtojas toliau artėja prie grįžimo į reitingo viršūnę, kurioje jis buvo praleidęs ne vieną mėnesį. Novakas Džokovičius (ATP 6) JAV vykusiame didžiojo kirčio finale be didesnio vargo nugalėjo argentinietį ir 2009 metų nugalėtoją Juaną Martiną del Potro (ATP 3). Serbas per tris setus, rezultatu 6-3, 7-6, 6-3 rado kelią į pergalę.

Visas finalas truko 3 valandas ir 19 minučių.

Jau nuo pirmo seto vyravo atkakli kova, tačiau abu žaidėjai gana užtikrintai laimėjo savo padavimus. Visgi atėjus lemiamam momentui geriau sužaidė 6-oji raketė, kuri palaužė puikiai servavusio priešininko padavimą ir taip užsitikrino pranašumą, kurio pakako laimėti pirmą setą.

Antrame sete Novakas vis labiau kibo į varžovo padavimus ir, tai davė vaisių jis seto pradžioje įgijo pranašumą. Argentinietis taip pat nepasidavė ir išlygino rezultatą ir dar turėjo progų pats įsiveržti į priekį, tačiau to padaryti nepavyko. Abu finalistai nukeliavo į pratęsimą, kuriame atsakingiau sužaidė būsimas turnyro nugalėtojas.

Trečiasis setas klostėsi panašiai kaip antrasis žaidėjai vėl apsikeitė padavimais, tačiau šį kartą pratęsimo nebuvo, nes Serbijos atstovas sugebėjo dar kartą palaužti Argentinos Tandilo bokšto padavimą ir išlaikyti pranašumą iki mačo pabaigos.

Tai buvo jau 19-tas tenisininkų susitikimas ir 15-ta Novako pergalė, kuri jam atnešė trečią "US Open" titulą bei 3,800,000 $ ir 2000 reitingo taškų, kurių pakaks pakilti į trečią reitingo vietą.

Finalistas už savo pasirodymą gaus 1,850,000 $ ir 1200 reitingo taškų.

Statistika:
nole-2
Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts