Novako Džokovičiaus neužteko, Stefanas Tsitsipas Toronte įveikė ir 3-čią pasaulio raketę

Toronte vykstančiame masters lygio turnyre netrūksta staigmenų ir įspūdingų rezultatų. Ketvirtfinalio etape didžiausią sensaciją pateikė jaunasis Graikijos talentas Stefanos Tsitsipas (ATP 27), kuriam šiandien sukako 20 metų. Jis kovoje dėl patekimo į pusfinalį nugalėjo Aleksanderį Zverevą (ATP 3), kuris praeitais metais triumfavo šiame turnyre.

Tenisininkų akistata truko tris setus, po kurių graikas 3-6, 7-6, 6-4 pirmą kartą pateko į pusfinalį tokio lygio turnyre. Iš viso žaidėjai praleido korte 2 valandas ir 29 minutes.

Pirmasis setas prasidėjo nuo pralaimėto vokiečio padavimo, tačiau labai greitai jis ne tik išlygino rezultatą, o dar jį ir persvėrė bei pranašumą užtvirtino. Po pirmo lengvai laimėto seto atrodė viskas klostysis puikiai buvusiam čempionui. Antrame sete jis vėl įgijo pranašumą, tačiau rezultatui esant 4-5 jis nesugebėjo užbaigti mačo savo padavimais ir žaidėjai po truputi nukeliavo į pratęsimą.

Pratęsime po sunkios kovos 3-ioji raketė buvo susikūrusi du mačbolus, tačiau jų išnaudoti nepavyko ir Graikijos atstovas laimėjo setą.

Trečiame sete Aleksanderis vis dar kovojo ir buvo įgijęs pranašumą, bet ir vėl jį prarado, o priešininkas pasinaudojęs silpnumo momentų išlygino ir persvėrė rezultatą taip pasiekdamas dar vieną sensaciją šiame turnyre.

Priminsime, šie žaidėjai susitikę buvo prieš savaitę, tą kartą lengvą pergalę iškovojo vokietis.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjas gaus 251,815 $ ir 360 reitingo taškų.