Oficialu: po sėkmingo pasirodymo Daviso taurėje L.Grigelis baigia karjerą

Laurynas Grigelis baigė profesionalo karjerą

Po sėkmingo pasirodymo Daviso taurėje kartu su R.Bernakiu – antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis paskelbė apie išėjimą iš profesionalų sporto.

„Šiandien ta diena, kurios norėčiau, jog ji niekada nebūtų atėjusi, – instagram rašė L.Grigelis. – Viskas prasidėjo nuo paprasto žaidimo, kai buvau mažas berniukas. Bėgant metams, tai virto didžiausia aistra, beveik apsėdimu, rimtu darbu, esmine mano gyvenimo dalimi, kuri amžinai bus didžiulė Mano dalis.Tai nėra spontaniškas sprendimas. Galvojau apie tai paskutinius tris ar keturis mėnesius. Per paskutinius du metus turėjau labai daug traumų, nebegaliu treniruotis taip, kaip tai dariau anksčiau. Negaliu dirbti tokiais pat krūviais. O tai būtina, kad išlaikyti aukštą lygį ir žaisti 30 savaičių per metus“, – apie pasitraukimo priežastis kalbėjo vienas iš geriausių Lietuvos lauko tenisininkų.“

Šiuo metu „ATP“ profesionalų reitinge lietuvis užima 540-ąją poziciją. Geriausiais savo karjeros metais L.Grigelis buvo pakilęs iki 186 vietos ir per visą profesionalo karjerą yra laimėjęs 349000 Jungtinių Amerikos valstijų dolerių.

Taip pa vertėtų paminėti, jog per savo karjerą 30-metis tenisininkas iš viso sužaidė 75 profesionalius mačus iš kurių 32 „ATP-Challenger „ ir „Future finals“ vienetų rungtyje bei 43 kartus varžėsi dvejetų varžybose. Po pasitraukimo vienas geriausių Lietuvos tenisininkų žada išbandyti save trenerio pozicijoje ir taip prisidėti prie jaunųjų šalies talentų ugdymo. Tiesa, sportininkas taip pat neatmeta galimybės dar išbėgti į kortą Daviso taurės mačuose, bet tik tada jei trenerių štabui jo reikės.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts