Paskutinis amerikietis krito: Džonas Isneris neatsilaikė prieš argentinietį

Geriausias JAV teniso žaidėjas baigė savo pasirodymą "US Open" turnyre pasiekęs ketvirtfinalio etapą. Džonas Isneris (ATP 11) po keturių setų kovos buvo priverstas pripažinti Juano Martino del Potro (ATP 3) pranašumą. Galutinis akistatos rezultatas 6-7, 6-3, 7-6, 6-2.

Visas mačas truko 3 valandas ir 29 minutes.

Nors pirmą setą po pratęsimo laimėjo amerikietis, tačiau to nepakako ir jau kitame sete su pranašumu bendrą rezultatą išlygino argentinietis.

Trečiame sete žiūrovai vėl išvydo pratęsimą, nors abu žaidėjai turėjo ne vieną progą įgyti pranašumą sete, tačiau abu susikurtų breikpointų neišnaudojo. Šiame pratęsime geriau sužaidė 3-oji raketė, o rezultatas tapo 2:1.

Ketvirtasis setas susiklostė puikiai mačo nugalėtojui, jis net du kartus sugebėjo palaužti puikiai servuojančio žaidėjo padavimą ir triumfuoti mače.

Džonas atliko net 26 ace'us, tačiau jie nuo pralaimėjimo jo neišgelbėjo. Šis tarpusavio susitikimas buvo jau 12 jų karjeroje ir 8, kai pergalę iškovojo Argentinos atstovas.

Už patekimą į pusfinalį Juanas Martinas gaus 925,000 $ ir 720 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia akistata su Rafaeliu Nadaliu (ATP 1).