Pirmasis didžiojo kirčio titulas: Simona Halep triumfavo „Roland Garros“ turnyre

Moterų „Roland Garros“ turnyras baigėsi galingu finalu, kuriame susitiko pirmoji pasaulio raketė Simona Halep ir amerikietė Sloane Stephens (WTA 10). Abi žaidėjos buvo vertos nugalėti finalo dvikovoje, tačiau pagaliau savo pirmą didžiojo kirčio titulą iškovojo Rumunijos tenisininkė.

Mačo nugalėtoja paaiškėjo po trijų setų kovos, rezultatu 3-6, 6-4, 6-1 pergalę iškovojo pirmoji pasaulio raketė.

Šis finalas kaip ir pastarieji šio turnyro ankstesni truko pakankamai ilgai 2 valandas ir 4 minutes.

Nors pirmame sete mačo nugalėtoja atrodė pasimetusi ir žaidė pasyviai, kas kainavo jai setą. Antrame sete ji sužaidė puikią atkarpą nors ir jo pradžia susiklostė nuo padavimo pralaimėjimo.

Laimėjus antrą setą, jai atsirakino kelias į titulą, nes varžovė prarado motyvaciją ir neberado gero žaidimo, kurį demonstravo pirmame sete.

Simona Halep ir toliau liks pirmoje raketė bei dar labiau nutols nuo savo persekiotojų iš TOP5 sąrašo. Šis titulas sustiprina jos pozicijas reitinge bei tenisininkę įrašo iš „Roland Garros“ nugalėtojų sąrašą.

Priminsime, kad praeitais metais ji nusileido finale Jelenai Ostapenko iš Latvijos.

Turnyro nugalėtoja džiaugsis 2,200,000 € ir 2000 reitingo taškais, o finalistė iš JAV 1,120,000 € ir 1300 taškais.

Per apdovanojimų kalbą 10-oji raketė pasakė „Tai ne tas titulas, kurio noriu, tačiau ir jis man labai gražus ir aš džiaugiuosi“. Antroji turnyro vieta nugalėtojai negailėjo gražių žodžių „Simona sveikinu tave su pirmuoju didžiojo kirčio titulu, tau jis labai tinka“.

Pirmoji raketė taip pat džiaugėsi pirmuoju titulu „Praeitais metais man buvo sunku rinkti žodžius, nes pralaimėjau, tačiau šiais metais viskas kitaip, aš dėkoju visiems už pergalę.“

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts