Pirmasis metų Masters turnyras – Kas laukia N. Džokovičiaus, R. Nadalio ir R. Federerio

Kietosios dangos turas ir toliau tęsiasi, o geriausi pasaulio tenisininkai patraukė į JAV, kur vyks „Indian Wells“ turnyras. Atrankoje savo sėkmę išbandė ir geriausias Lietuvos teniso žaidėjas Ričardas Berankis  (ATP 95), tiesa jam nepavyko įveikti kvalifikacijos barjero.

Po burtų traukimo paaiškėjo kas su kuo susitiks pirmame etape ir kurie žaidėjai lauks antrame.

Žinoma, kad geriausi pasaulio sportininkai savo pasirodymą pradės tik nuo antro etapo. Novakas Džokovičius (ATP 1) pirmoje savo akistatoje lauks vieno iš dviejų atranką įveikusių žaidėjų, tačiau jau trečiame etape gali tekti kovoti prieš Niką Kyrgiosą (ATP 33).

Rafaelio Nadalio (ATP 2) laukia lengvas kelias iki aštuntfinalio, kuriame jis gali susitikti su D. Medvedevu (ATP15) arba D. Goffinu (ATP 21).

Šveicaro Rogerio Federerio (ATP 4) laukia sunkiausias kelias. Jau trečiame etape jo laukti gali tautietis Stanislas Wawrinka (ATP 40), vėliau Kailas Edmundas arba Fabio Fogninis.

Turnyro nugalėtojas gaus 1000 reitingo taškų ir 1,354,010 $ čekį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts