Po lietaus pertraukos: R. Federeris ir R. Nadalis pasiekė aštuntfinalį ir dar kartą žengs į kortą šiandien

Romos ATP "Masters" turnyrą kaip ir kasmet užklupo lietūs, kurie vėl sumaišė kortas daugeliui dalyvių. Visgi antrą etapą sėkmingai įveikė Rogeris Federeris (ATP 3) ir Rafaelis Nadalis (ATP 2), kurie gana greitai užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

Šveicaras sugrįžimo mače Romoje nugalėjo portugalą Joao Sousa (ATP 72) per du setus, rezultatu 6-4, 6-3.

Jų susitikimas truko 1 valandą ir 21 minutę.

Nors 72-oji raketė pralaimėjo per du setus ir ne kartą leido varžovui laimėti jo padavimų serijas, tačiau jis taip pat kūrėsi progas išlyginti rezultatą ar net išsiveržti į priekį.

Žinoma labiau patyręs Šveicarijos tenisininkas varžovui taip ir neleido pasiekti savo tikslo.

Kitame susitikime R. Nadalis sutriuškino Prancūzijos teniso žaidėją Jeremy Chardy (ATP 42) rezultatu 6-0, 6-1 ir kitą etapą pasiekė per 1 valandą 8 minutes.

Ispanas žengė į kortą užtikrintas ir lietus jo visai neišbalansavo, galbūt kitaip nei jo priešininką, kuris taip ir nerado būdo pasipriešinti grunto karaliui.

Tiek pirmame, tiek antrame sete dominavo mačo nugalėtojas.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 64,225 € ir 90 reitingo taškų.