Prieš turnyrą savimi abejojęs R.Nadalis žengia be pralaimėjimų

R.Nadalis žengia be pralaimėjimų

Antroji planetos raketė Rafaelis Nadalis prieš prasidedant „Australian Open“ turnyrui turėjo daug abejonių dėl savo starto, tačiau kol kas būtent ispano kelias link aštuntfinalio atrodo pats lengviausias.

Prieš prasidedant bene laukiamiausiam metų turnyrui Ispanijos teniso žvaigždė skundėsi kankinančiais nugaros skausmais ir stipriai abejojo dėl savo pasirodymo. Tačiau panašu, kad nugaros skausmai mažėja, o grunto karaliumi tituluojamas R.Nadalis atrodo vis solidžiau.

Šeštadienį įvykusiame trečiojo rato susitikime Ispanas trijų setų kovoje 7:5, 6:2, 7:5 gana nesunkiai susitvarkė su paskutiniuoju turnyre dalyvaujančiu britu Cameronu Norrie. Įdomu yra tai, kad prieš turnyrą savimi abejojęs Rafaelis Nadalis ir toliau turnyre išlieka vieninteliu tenisininku nepralaimėjusiu nė vieno seto.

Melburne R.Nadalis gali tapti visų laikų rekordininku pagal laimėtus „Didžiojo kirčio“ vyrų vienetų turnyrus. Šiuo metu ispanas turi 20 titulų ir dalijasi pirmą vietą su šveicaru Rogeriu Federeriu. Tačiau reikėtų pabrėžti, kad Rafai „Australian Open“ yra prasčiausias iš „Didžiojo kirčio“ turnyrų. Čia jis triumfavo tik sykį – 2009 metais.

Pirmenybių aštuntfinalyje Rafaelio Nadalio lauks italas Fabio Fogninis. Pastarasis trečiojo rato susitikime 6:4, 6:3, 6:4 sensacingai laimėjo prieš kortų šeimininką Alexą De Minaurą bei ATP reitinge užima 17-ą vietą. Bendrą „Australian Open“ prizų fondą sudaro net 80 mln. Australijos dolerių (apie 51 mln. eurų).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts