R.Berankio ir D.Koepferio duetas tik po atkaklios kovos baigė pasirodymą Vimbldone

R.Berankis baigė pasirodymą Vimbldone

R.Berankis ir vokietis Dominikas Koepferis po 1 valandą 40 minučių trukusios kovos 6:2, 3:6, 4:6 pralaimėjo 14-ai pagal skirstymą turnyro porai – Ravenui Klaasenui iš Pietų Afrikos Respublikos ir Japonijos atstovui Benui McLachlanui bei baigė savo pasirodymą Londone vykstančiame Vimbldono teniso turnyre.

Pirmajį susitikimo geimą daug geriau pradėjo lietuvio ir vokiečio pora. R.Berankis su D.Koepferiu laimėjo varžovų padavimų seriją ir iškarto perėmė iniciatyvą į savo rankas. Vėliau oponentai turėjo galimybių atsistiesti, tačiau nesugebėjo realizuoti „break pointų“, o lietuvis su porininku ir toliau sėkmingiau žaidė geimo pabaigas bei laimėjo pirmąjį setą net 6:2.

Antrajame sete favoritai pradėjo rodyti tai ką sugebą ir surengė spurtą 4:1. Tiesa, seto pabaigoje jie vos neišbarstė pranašumo, bet R.Berankis su D.Koepferiu nesugebėjo realizuoti dviejų „break pointų“ ir tokiu būdu oponentai laimėjo setą 3:6 bei išlygino rezultatą.

Paskutiniame sete lemiamu tapo penktasis geimas, kuriame R.Klaasenas su B.McLachlanu realizavo vieną iš trijų susikurtų „break pointų“. R.Berankis ir D.Koepferis šiame sete neturėjo realių galimybių laimėti varžovų padavimų seriją, todėl oponentų taip ir nepavijo.

Primename, kad R.Berankiui ir D.Koepferiui tai buvo geriausias karjeroje pasiektas rezultatas,, nes abu tenisinkai pirmą kartą pateko į prestižinio Vimbldono dvejetų turnyro antrą ratą. R.Berankiui su D.Koepferiu atiteko 19 tūkst. svarų sterlingų ir po 90 ATP dvejetų reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts