R. Berankis „Astana Open“ dvejetuose pasirodė fantastiškai

Ričardas Berankis

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis toliau puikiai atrodo „Astana Open“ turnyro dvejetų varžybose.

Poroje su Naujosios Zelandijos atstovu Artemu Sitaku rungtyniaujantis lietuvių tenisininkas trijų setų kovoje 7:5, 3:6, 10:7 palaužė švedo Andre Goranssono ir italo Andrea Vavassori laimėjo pasipriešinimą bei žengė į dvejetų turnyro pusfinalį. Jame R. Berankio ir A. Sitako lauks meksikiečio Santiago Gonzalezo ir argentiniečio Andreso Molteni arba brito Lloydo Glasspoolo ir suomio Harri Helioaara iššūkis.

Ketvirtfinalio etapas buvo įveiktas sunkiai. Pirmajame sete atrodė, kad R. Berankiui ir A. Sitakui laimėti nepavyks, kadangi po pirmų 7 geimų varžovai pirmavo 5:2 ir aštuntajame geime turėjo galimybę laimėti setą dviem break pointais, bet į tai Pabaltijo ir Okeanijos atstovo duetas atsakė 5 laimėtais geimais paeiliui.

Antrajame sete A. Goranssonas ir A. Vavasorri buvo kurkas pranašeni, o trečiajame virė atkakli kova iki pat pabaigos. Visgi joje galop sėkmė šypsojosi tai korto pusei, kurioje buvo ir „Ryčka“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts