R. Berankis be vargo pasiekė ketvirtfinalį Prancūzijoje

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas ir toliau demonstruoja galingą tenisą Prancūzijos Challenger turnyre. Ričardas Berankis (ATP 110) dviejų setų kovoje nugalėjo italą Salvatorę Caruso (ATP 156), kuris šiai dienai yra geriausioje karjeroje reitingo vietoje.

Galutinis susitikimo rezultatas 6-3, 6-2, o visa kova truko 1 valandą ir 9 minutes.

Nors susitikimas prasidėjo ne itin sėkmingai mūsiškiui ir jau pirmoje savo padavimo serijoje jam teko žaisti lemiamus taškus, tačiau iš balos jis išlipo sausas. Vėliau žaidėjai apsikeitė padavimų serijomis, bet lietuvis laimėjo dar vieną priešininko geimą ir pranašumą saugojo iki pabaigos.

Antrame sete viskas klostėsi paprasčiau ir R. Bernakis nesunkiai du kartus palaužė priešininko padavimo seriją ir lengvai triumfavo akistatoje.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 1,850 € ir 17 reitingo taškų. Kitame etape jo lauks Elias Ymeras (ATP 111) arba Yannickas Mertensas (ATP 522), kuris prarado reitingą dėl traumų.

Priminsime, kad praeitais metais mūsų tautietis pasiekė finalo etapą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts