R. Berankis nesugebėjo pasipriešinti A. Zverevui

Trečiadienį ir toliau tęsiamas ATP 250 serijos turnyras, kuriame į antrą etapą prasibrovė geriausias Lietuvos Tenisininkas Ričardas Berankis. Lietuvis antrajame rate 2:6, 4:6 nesugebėjo pasipriešinti šeštajai pasaulio raketei Alexanderiui Zverevui.

Lietuvis jau mačo pradžioje suklydo ir pralaimėjo savo padavimų seriją. Iš karto po to sekė kelios mažos Zverevo klaidos, tačiau Berankiui nepavyko išnaudoti suteiktų progų išlyginti rezultatą. Trečiajame ir penktajame geime Berankis taip pat pralaimėjo savo padavimų seriją, o rezultatas tapo nepadorus 5:1. Nors lietuvis iš karto po to nesunkiai laimėjo savo padavimo serijas, tą patį padarė ir varžovas, kuris pirmąjį setą laimėjo 6:2.

Antrajame sete lietuvis vėl sugrąžino intrigą, kai šeštajame geime laimėjo varžovo padavimų seriją ir išlygino rezultatą 3:3, o septintajame persvėrė rezultatą ir pirmavo 4:3. Vis tik iš karto po to sekė lietuvio klaidos. Ričardas devintajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją, o tuo pasinaudodamas Alexanderis 6:4 laimėjo ir antrąjį setą.

Tai buvo antrasis šių tenisininkų susitikimas. Tą sykį Alexanderis Zverevas absoliučiai sutriuškino lietuvį (6:1, 6:1, 6:2).

Ričardas Berankis už patekimą į antrąjį turnyro etapą užsidirbo 26 ATP reitingo taškus ir 7650 eurų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts