R. Berankis poroje su M. Raoničiumi krito jau pirmoje kovoje

Dohoje vykstančiame ATP 250 turnyre pirmą savo šių metų dvejetų mačą sužaidė ir Lietuvos atstovas, tačiau jis pasibaigė pralaimėjimu. Ričardas Berankis (ATP 66) poroje su Milošu Raoničiumi per tris setus nusileido Luke‘ui Bambridge‘ui ir Santiago Gonzalezui.

Galutinis rezultatas 7:5, 6:7, 5:10, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 37 minutes.

Nors, pirmą setą pavyko laimėti be pratęsimo, tačiau jau antrame atkaklios kovos ir papildomų taškų išvengti nepavyko. Pratęsime geriau sužaidė varžovai, kurie išlygino bendrą rezultatą, o lemiamame sete iki 10 taškų, taip pat pranoko mūsiškį ir kanadietį.

Dabar R. Berankio laukia vienetų mačas, kurį jis žais rytoj.